Bio

Jakub Nowicki

Znany także jako Jakub Nowicki Fabricatior to blacharz klasyczny z powołania. Współtwórca znanej łódzkiej firmy Custom Factory, w której realizuje nietuzinkowe projekty renowacyjne oraz custom. Mogliście go oglądać w programach “Klasyki na warsztat” w Polsat Play i „Retroreanimacja” w Discovery.  Jakub najlepiej czuje się w odbudowie elementów zabytkowych motocykli ale nie odmówi pracy przy tworzeniu karoserii samochodu od podstaw. Zawsze uśmiechnięty i szczery.

Marcin Gajda

To jeden z najlepszych rekonstruktorów zabytkowych Porsche w Europie, a może i na Świecie. Współpracuje z największymi firmami renowacyjnymi ale…ma skłonności do bardzo niszowych tematów. Jego firma 25 Bodywork to uznana marka gwarantująca jakość i solidność. Niestety często perfekcjonizm zabija terminowość ale jego klienci już się do tego przyzwyczaili. Marcin doskonale czuje się w dużych projektach i dużych płaszczyznach

Tedzik

Znany w sieci jako #tedzik_blacharz to szef wszystkich szefów i nieodłączny kompan Marcina. Zawsze na posterunku podczas prac i szkoleń. Lubi szczekać ale kochają go wszyscy!

Marcin Obara

Jest odpowiedzialny za marketing, promocję, prowadzenie SM i przyjmowanie chętnych na szkolenia. Od lat związany z zabytkową motoryzacją, fan amerykańskich złomków i „kustom kulture”. Totalny brak zdolności manualnych.

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!